Limoo studio

سوالات متداول

سوالات متداول طراحی وب سایت

بعله ، وب سایت های طراحی شده کاملا سئو بیس بوده و استاندارد های جهانی بهره می برد
بعله و در صورت درخواست مشتریان امکان ثبت هاست و همچنین دامنه .ir رایگان ارائه می دهیم
استودیو لیمو تا یکسال از سایت طراحی شده پشتیبانی می کند. این شرکت وظیفه نگهداری اطلاعات سایت،بروز رسانی سایت بر اساس اطلاعات صاحب سایت، بر طرف کردن مشکلات احتمالی در سایت، تغییر تصاویر گرافیکی و ظاهر سایت و … را عهده دار می شود .
در کل دو روش برای طراحی وب سایت وجود دارد که شامل: طراحی سایت با استفاده از قالب یا CMS آماده مانند وردپرس و جوملا است یا طراحی سایت با روش کدنویسی از صفر تا 100 پروژه. هر یک از این روش‌های طراحی وب سایت مزایا و ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند که آن‌ها را از یکدیگر مجزا می‌سازد اما در کل هزینه طراحی سایت و همچنین زمان طراحی با استفاده از قالب یا CMS آماده خیلی کمتر از روش کدنویسی از صفر تا 100 است.
تولید محتوا و مدیریت سایت طراحی شده بر اساس درخواست مشتری و تفاوق بر سر هزینه ها به صورت ماهیانه یا سالیانه توسط شرکت انجام می شود

سوالات متداول موشن گرافی ، طراحی لوگو ، آیکن و پوستر

جواب این سوال بستگی به کسب و کار یا برند شخصی شما دارد نسبت به شخصی یا پیامی که می خواهیم کارت برای مشتری برساند محتوا و نوع کارت ویزیت مشخص می شود.
وجود UI شخصی سازی شده برای وب سایت شما الزامی نمی باشد ولی وجود آن تاثیر مثبت فراوانی برای جذب مخاطب به سمت شما دارد و متخصص یو آی با رعایت هر چه بیشتر قوانین مربوط به طراحی رابط کاربری و سئو با برند شما تجربه ای خوب و ماندگار برای کاربر به جا می گذارد که این تجربه خوب و ماندگاری در وبسایت برای شما مفید می باشد
برند های بزرگی در طی سالیان با توجه به نیاز خود اقدام به ری برندینگ یا تغییر لوگو دادند تا با توجه به زمانه و هدف برند خود لوگویی مناسب داشته باشند.