Limoo studio

9 دلیل برای نیاز کسب و کار ها به وبسایت

لیمو استودیو

در این مقاله به طور خلاصه سعی می کنیم بررسی کنیم که چرا کسب و کار ها و استارتاپ به وب سایت و تبلیغات نیاز دارد؟

درست همانطور که یک ماهی کوچک در میان ماهی های بزرگ در اقیانوس با چالش‌های بقا مواجه است، کسب‌وکارهای نوپا نیز با چالش‌های بقا در بازار رقابتی کنونی پر از کسب‌وکارهای تثبیت‌شده مواجه هستند. کسب‌وکارهای نوپا با چالش‌های متعددی مانند ایجاد هویت (اولین بودن)، به دنبال آن چالش تأسیس، و چالش بقا به عنوان آخرین چالش روبرو هستند. بنابراین، برای دستیابی به مزیت بقا، مشاغل نیاز به حضور آنلاین دارند. این هدف با راه اندازی یک وب سایت انجام می شود. اما داشتن یک وب سایت کافی نیست، استفاده از تکنیک های بازاریابی مناسب در زمان مناسب نیز بسیار مهم است. در مقاله زیر چند دلیل وجود بیان می کنیم که چرا یک کسب و کار استارتاپ نیاز به داشتن وب سایت و همچنین تبلیغ آن دارد:

 1. یک وبسایت بهینه شده توانایی افزایش فروش را دارد

  داشتن یک وب سایت به تنهایی نمی تواند فروش بالایی داشته باشد. بهینه سازی آن با ابزارهای سئو برای دستیابی به رتبه بالایی در صفحه نتایج موتورهای جستجو به همان اندازه مهم است. وب سایت با رتبه بالا قطعاً توجه مشتری را به خود جلب می کند و در نتیجه فروش سریع و افزایش یافته را ارائه می دهد و در نتیجه در کمترین زمان ROI ارائه می دهد.

 2. کارآمد در ایجاد روابط

  با ظهور اینترنت و بازاریابی به شکل بازاریابی اینترنتی، وب سایت ها و ارتقای آن به ارتباط مستقیم با مشتریان کمک می کند. کسب‌وکارها اکنون می‌توانند شخصاً به هر شخصی در سراسر جهان نزدیک شوند و از این رو ایجاد رابطه را آسان کنند. هنگامی که وب سایت ساخته شد، می توان آن را از طریق روش های مختلف تکنیک های بازاریابی اینترنتی مانند وب سایت های بازاریابی ایمیلی، تبلیغاتی و غیره تبلیغ کرد و همچنین فضایی را برای مشتریان فراهم می کند تا  شکایات و بازخورد خود  را به اشتراک بگذارند و این کار به نوبه خود هم به کاربران و مشتریان و هم با صاحبان کسب و کار کمک می کند تا نظرات مشتریان خود را بدانند. صحب کسب‌وکار همچنین می‌تواند شخصاً آن ها را بررسی کند و از طریق وب سایت به آن‌ها پاسخ دهد که به ارتباط کسب‌وکار و مشتریانی که کیلومتر ها از هم فاصله دارند کمک می‌کند.

 3. اعتبار

  یک وب سایت به درستی سازماندهی شده و پاسخگو همراه با بازخوردهای مثبت ارسال شده توسط مشتریان قدیمی برای مشتریان جدید قابل احترام و اعتبار است زیرا به دستیابی به مشتریان جدید کمک می کند. جلب اعتماد و ایجاد هویت مثبت در چشم مشتریان بزرگترین چالش برای استارتاپ ها است. با کمک وب سایتی که به خوبی طراحی و تبلیغ شده است، می توان بر این چالش غلبه کرد.

 4. به افزایش دیده شدن برند کمک می کند

  وب سایت یک فروشگاه مجازی آنلاین در اختیار شما قرار می دهد که از طریق آن می توانید تمام ایده ها، محصولات و خدمات خود را به مشتریان خود ارائه دهید. بازاریابی از طریق یک وب سایت در بیشتر موارد ثابت می کند که ارزان ترین راه تبلیغات است.

 5. یک برداشت اولیه چشمگیر ایجاد می کند

  تاثیر اول فقط آخرین تاثیر نیست بلکه تاثیر ماندگار است. یک وب سایت با رتبه بالا و در صفحه اول صفحه نتایج موتورهای جستجو یا وب سایتی که تبلیغات آن در دیگر وب سایت های قابل اعتماد نمایش داده می شود قطعاً به ایجاد یک تأثیر خوب کمک می کند و مشتری قطعا زمانی را برای تجزیه و تحلیل چنین وب سایتی اختصاص خواهد داد.

 6. دسترسی بالا

  هدف اصلی یک استارتاپ، گسترش آگاهی در مورد کسب و کار به اکثر مردم است. این کار با کمک یک وب سایت ساده شده است. بدون محدودیت زمانی و مکانی، کسب و کار 24*7 در دسترس مشتریان و در هر مکان است. به این ترتیب، کسب و کار به صورت شبانه روزی در دسترس مشتریان باقی می ماند.

 7. به ایجاد اقتدار کمک می کند

  درست مانند کارآگاهان، مشتریان همیشه وب سایت شرکت را قبل از اعتماد به آن بررسی می کنند تا بفهمند آیا آن کسب و کار قابل اعتماد است یا خیر. آنها می خواهند بدانند که اگر مشکلی پیش بیاید، شرکت در آنجا حضور خواهد داشت یا خیر. یک وب سایت به وضوح یک مشتری را به تصویر می کشد که در صورت بروز مشکل به کجا مراجعه کند. این باعث ایجاد حس اقتدار می شود. بنابراین بدون یک وب سایت و تبلیغ آن، هر کسب و کاری ضرر بسیار زیادی دارد.

 8. به اطلاع رسانی به مشتریان کمک می کند

  ساده ترین و ارزان ترین راه برای دستیابی به مشتریان از سراسر جهان از طریق رسانه های دیجیتال است. صاحبان کسب و کار ها و استارتاپ ها اکنون می توانند به راحتی مردم را در مورد محصولات/خدمات جدید، تخفیف ها و غیره از طریق تابلوی اعلانات دیجیتال مجازی  مثل وب سایت اطلاع رسانی کنند.

 9. به گسترش کسب و کار کمک می کند

  تجارت سنتی و مغازه ای با محدودیت های متعددی مواجه است. مشتریان آنها توسط مرزهای مکانی که در آن قرار دارند محدود شده اند. فقط افرادی که در اطراف زندگی می کنند یا در حال عبور هستند به فروشگاه های آنها قدم می گذارند. اما دسترسی به وب سایت هیچ مرزی نمی شناسد. این به هدف گیری بیشتر و بیشتر مشتریان کمک می کند که به نوبه خود به گسترش مثبت کسب و کار کمک می کند.

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید